Zadzwoń do nas

tel: +48 (52) 354 27 00
sekretariat@pozkal.pl
fax: +48 (52) 354 27 05


Przygotowanie materiałów

tel: +48 (52) 354 27 62Zapytanie ofertowe

tel: +48 (52) 354 27 89

Za nami Warszawskie Targi Książki. W tym roku obchodziliśmy ich 9 edycję. Każdego maja WTK gromadzą w jednym miejscu autorów, wydawców, poligrafów, księgarzy, bibliotekarzy, recenzentów, agencje wydawnicze i wreszcie wszystkich miłośników książek. Wszystkie te grupy skupiają się w jednym miejscu, w służbie książce i jej czytelnikom.

Podczas tegorocznej edycji jak zwykle nie zabrakło atrakcji. Można było odbyć ciekawe spotkania z wieloma autorami, wziąć udział w debatach, uczestniczyć w konferencjach, warsztatach, posłuchać lekcji literatury i historii, czy wziąć udział w licznych konkursach i wystawach. 

W trakcie tych majowych dni, podczas Warszawskich Targów Książki miało miejsce rozstrzygnięciu Konkursu PTWK „Najpiękniejsze Książki Roku”, któremu towarzyszyło ogłoszenie wyników pierwszej części XVII RANKIGU DRUKARŃ DZIEŁOWYCH - ,,WYDAWCY WYBIERAJĄ DRUKARNIE". Prezes Drukarni POZKAL, pan Artur Chęsy odebrał od Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek wyróżnienie za wykonanie poligraficzne książki pt: „Korespondencja Fryderyka Chopina. T.2. Część 1. 1931-1838, część 2. 1838-1839, wydanej przez Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, a także dyplom za zdobycie III miejsca w Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych.

To bardzo ważne dla nas wyróżnienie, ponieważ w tej części Rankingu to wydawcy oceniali współpracujące z nimi zakłady poligraficzne, biorąc pod uwagę trzy kategorie: jakość produkcji, terminowość wykonywania zleceń oraz przepływ informacji między wydawcą, a drukarnią. POZKAL utrzymuje się w czołówce Rankingu już od wielu lat. Kolejne miejsce na podium to odzwierciedlenie starań pracowników wszystkich działów Drukarni POZKAL, którzy dbają o najwyższe standardy swojej pracy.

W tym roku, podczas trwania Targów, tj. od 17 do 20 maja Stadion PGE Narodowy odwiedziło ponad 83 500 osób, ustanawiając nowy rekord! Być może to początek nowego trendu na czytanie.

© 2012 Drukarnia POZKAL   |   Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & CMS: www.studioproffi.pl
Serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies" oraz Polityka prywatności.