Zadzwoń do nas

tel: +48 (52) 354 27 00
sekretariat@pozkal.pl
fax: +48 (52) 354 27 05


Przygotowanie materiałów

tel: +48 (52) 354 27 62Zapytanie ofertowe

tel: +48 (52) 354 27 89

Drukarnia POZKAL swoim mecenatem i sponsoringiem wspiera wiele wartościowych przedsięwzięć na szczeblu nie tylko lokalnym czy ogólnopolskim, ale również ogólnoświatowym.

Firma nieustannie uczestniczy w przeprowadzanych akcjach charytatywnych przekazując środki pieniężne, przyczyniając się jednocześnie do realizacji szczytnych celów. Pozkal wspiera działalność Polskiej Akcji Humanitarnej – dożywiając dzieci w szkołach, przekazując książki i podręczniki dla polskich szkół na Litwie, Białorusi i Ukrainie. Dzięki akcji „Książka pod strzechy” przeprowadzonej przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, placówkom oświatowym przekazano bezpłatnie słowniki, encyklopedia, atlasy i wiele innych naukowych pozycji książkowych.

Zespół pracowników Drukarni wziął udział w ogólnoświatowym programie „Think”, który był organizowany przez Uniwersytet i firmę Intel. Celem przedsięwzięcia było przeliczanie miliardowych obliczeń i analizowaniu danych niezbędnych w celu stworzenia skutecznego leku przeciwrakowego.

Pozkal wspierał polską kulturę m.in. poprzez sponsoring Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Kontakt” w Toruniu. Większość pozycji książkowych dotyczących Inowrocławia i Kujaw wydanych w ostatnich latach i organizacja wielu imprez, szczególnie o charakterze muzycznym – to właśnie zasługi wsparcia przez Drukarnię Pozkal.

Drukarnia Pozkal jest znaczącym elementem inowrocławskiej gospodarki, będącym również jednym z największych pracodawców w regionie. Od kilku lat sprawowany jest patronat nad lokalnym Technikum Poligraficznym, oferując jednocześnie stałe zatrudnienie ambitnym i zdolnym absolwentom. Młodzi poligrafowie mogą bezpłatnie poszerzać swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalnych lekcjach, które ukazują przebieg procesów poligraficznych w praktyce. Dowodem wspierania licznych działań, a zarazem uznania tego czynu jest ciągle rosnąca lista nagród, wyróżnień i oznaczeń przyznanych Firmie.

© 2012 Drukarnia POZKAL   |   Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & CMS: www.studioproffi.pl
Ważne: Użytkowanie serwisu www oznacza zgodę na wykorzystywanie plików "Cookies". Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies" oraz Polityka prywatności.