Warning: file_get_contents(http://www.netcoding.pl/projekt.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! in /www_bachta/index.php on line 191
POZKAL - Magazyn Wysokiego Składowania - otwarty!

Zadzwoń do nas

tel: +48 (52) 354 27 00
sekretariat@pozkal.pl
fax: +48 (52) 354 27 05


Przygotowanie materiałów

tel: +48 (52) 354 27 62Zapytanie ofertowe

tel: +48 (52) 354 27 89

W czwartek, 7 czerwca miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej inwestycji Drukarni POZKAL – magazynu wysokiego składowania. Na uroczystości tej wszystkich przybyłych gości powitał prezes zakładu - Artur Chęsy, który następnie zaprosił Prezydenta Miasta Inowrocławia - Ryszarda Brejzę do tradycyjnego przecięcia wstęgi. Po inauguracji nastąpiło poświęcenie Magazynu przez Księdza Proboszcza Dariusza Żochowskiego z Parafii pw. Imienia NMP.

Budowa magazynu wysokiego składowania od początku była bardzo istotną dla Drukarni inwestycją. Nowo wybudowana hala przeznaczona jest na magazyn papieru, produktów gotowych, oraz na pomieszczenia biurowe działu logistyki. Halę zaopatrzono w mobilny system regałowy.

Na powierzchni użytkowej, wynoszącej 1984,4 m² zainstalowano standardowe regały rzędowe, Obsługa magazynu odbywać się będzie za pomocą nowoczesnych wózków widłowych wyposażonych w kamerę video i monitor pokazujący kierowcy, co dzieje się w obrębie wózka. Wszystkie towary wchodzące i wychodzące z magazynu będą kodowane w specjalnym systemie komputerowym, co usprawni całą logistykę.

Ten nowoczesny, w pełni komputeryzowany magazyn z miejscem na ponad 1750 palet w dużym stopniu  poprawi jakość i efektywność pracy w drukarni.

© 2012 Drukarnia POZKAL   |   Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & CMS: www.studioproffi.pl
Ważne: Użytkowanie serwisu www oznacza zgodę na wykorzystywanie plików "Cookies". Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies" oraz Polityka prywatności.