Zadzwoń do nas

tel: +48 (52) 354 27 00
sekretariat@pozkal.pl
fax: +48 (52) 354 27 05


Przygotowanie materiałów

tel: +48 (52) 354 27 62Zapytanie ofertowe

tel: +48 (52) 354 27 89

Prawie 500 osób przybyło 1 czerwca na teren basenu przy Hotelu Park w inowrocławskich Solankach, by wspólnie świętować Dzień Drukarza.

W pierwszy piątek miesiąca o godzinie 16.00, pracownicy Drukarni POZKAL, ich rodziny i przyjaciele rozpoczęli wspólną zabawę. Choć tegoroczna Rodzinna Biesiada Drukarska odbyła się pod znakiem Dnia Dziecka, to atrakcji nie zabrakło dla nikogo. Przez kilka godzin biesiadnicy aktywnie uczestniczyli w przygotowanych dla nich atrakcjach. Najmłodsi m.in. bili rekordy w skokach wzwyż na bungee trampolinie, bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach albo beztrosko wygłupiali pod opieką fantastycznych animatorów. Dorośli zaś, mogli na chwilę wrócić do lat dzieciństwa, grając w „ludzkie piłkarzyki” lub posilić się potrawami z grilla i wypić zimne piwo. Wszystkich uczestników połączyły liczne konkursy, podczas których zarówno dzieci, jak i dorośli mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Uczestnikom Biesiady wspaniałej zabawy nie popsuł nawet padający przelotnie deszcz. Rodzinną uroczystość zwieńczyły wieczorne tańce przy „gorących” rytmach muzyki granej przez DJ’a.

© 2012 Drukarnia POZKAL   |   Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & CMS: www.studioproffi.pl
Serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies" oraz Polityka prywatności.