Zadzwoń do nas

tel: +48 (52) 354 27 00
sekretariat@pozkal.pl
fax: +48 (52) 354 27 05


Przygotowanie materiałów

tel: +48 (52) 354 27 62Zapytanie ofertowe

tel: +48 (52) 354 27 89

Nie żyje inż. Tadeusz Chęsy właściciel Drukarni POZKAL, Prezes Spółki SOLANKI Uzdrowisko Inowrocław. Honorowy Obywatel Miasta Inowrocław.

Z przykrością zawiadamiamy, że we wtorek 3 listopada 2020 r. w wieku 73 lat odszedł Tadeusz Chęsy Prezes Spółki SOLANKI Uzdrowisko Inowrocław i założyciel znanej i docenianej w całym kraju Drukarni POZKAL. Człowiek o wielkim sercu i niebanalnym umyśle.

Jego szczególne zaangażowanie w lokalną kulturę, sztukę, edukację i działania charytatywne w zakresie wspierania inowrocławskich instytucji, bezinteresownego niesienia pomocy fundacjom, lokalnym szkołom i parafiom zaowocowało dołączeniem - w roku ubiegłym - do zaszczytnego grona Honorowych Obywateli Miasta Inowrocławia. To dzięki mecenatowi Tadeusza Chęsego ukazało się wiele ważnych i ciekawych publikacji dotyczących Inowrocławia i Kujaw. Piastował również stanowisko Prezesa Sekcji Poligrafów SIMP, Prezesa w Towarzystwie Miłośników Miasta Inowrocławia i był współzałożycielem Stowarzyszenia Księcia Kazimierza Kujawskiego.

Przede wszystkim był wspaniałym człowiekiem kochającym życie i ludzi.
Jego śmierć to niepowetowana strata.

© 2012 Drukarnia POZKAL   |   Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & CMS: www.studioproffi.pl
Ważne: Użytkowanie serwisu www oznacza zgodę na wykorzystywanie plików "Cookies". Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies" oraz Polityka prywatności.