Zadzwoń do nas

tel: +48 (52) 354 27 00
sekretariat@pozkal.pl
fax: +48 (52) 354 27 05


Przygotowanie materiałów

tel: +48 (52) 354 27 62Zapytanie ofertowe

tel: +48 (52) 354 27 89

2023-10-14
Przyjaciel inowrocławskiej kultury

Za nami kolejna edycja INO CLASSIC Festiwal. To niezwykła inicjatywa Kujawskiego Centrum Kultury i Miasta Inowrocławia przy współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Juliusza Zarębskiego, Inowrocławskim Towarzystwem Muzycznym PRO ARTE i Biblioteką Miejską im. Jana Kasprowicza.

Ten dedykowany klasyce projekt będący syntezą sztuk: malarstwa, muzyki i poezji pojawił się w kalendarzu miasta Inowrocławia cztery lata temu i z roku na rok gromadzi coraz większą grupę sympatyków.

W tym roku program Festiwalu wypełniony był po brzegi koncertami z udziałem artystów z całej Polski, spektaklami, wystawami, wykładami, prezentacjami i spotkaniami z ludźmi kultury. 14 października, podczas finału INO CLASSIC Festiwal przyznano Statuetki Przyjaciela Inowrocławskiej Kultury, które otrzymali: InoBank, Drukarnia POZKAL oraz Barbara Luijckx.

Jako Partner Festiwalu jesteśmy niezmiernie dumni, mogąc cyklicznie wspierać to Wydarzenie, pośrednio przyczyniając się do popularyzacji  muzyki wywodzącej się z tradycji klasycznych.

© 2012 Drukarnia POZKAL   |   Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & CMS: www.studioproffi.pl
Serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies" oraz Polityka prywatności.