Zadzwoń do nas

tel: +48 (52) 354 27 00
sekretariat@pozkal.pl
fax: +48 (52) 354 27 05


Przygotowanie materiałów

tel: +48 (52) 354 27 62Zapytanie ofertowe

tel: +48 (52) 354 27 89

2013-08-12
Prepress z Kodakiem

Zakończyliśmy proces wdrażania nowoczesnego systemu workflow Kodak Prinergy 6 na etapie prepressu. Oprogramowanie zawiera zestaw narzędzi, które pozwalają na większą automatyzację, sprawniejszą obsługę prac i oferuję elastyczność niezbędną do wydajnego sterowania procesami druku. W efekcie uzyskujemy ściślejszą kontrolę jakości i mniejszą liczbą procesów manualnych, bez względu na wybraną technikę druku.

Prinergy Workflow 6 koncentruje się na integracji procesów planowania produkcji oraz redukcji czasu poświęconego przez osoby odpowiedzialne za obsługę Klientów, planujące produkcję oraz operatorów prepress na stworzenie zoptymalizowanych planów produkcji.

InSite automatyzuje cykl produkcyjny, umożliwia wysyłanie prac do druku przez Internet, weryfikację przesyłanych plików pod kątem technicznym, pozwala na śledzenie postępu produkcji, zdalne oglądanie wydruków próbnych na monitorze komputera, zatwierdzanie i odrzucanie stron, dodawanie adnotacji i wysyłanie propozycji wprowadzenia zmian. Możliwość komunikacji online pozwala na szybką reakcję Klienta, bez konieczności przemieszczania się.

W skład Prinergy Workflow 6 wchodzą: oprogramowanie do impozycji Kodak Preps Imposition, Kodak Colorflow oraz Kodak InSite.

© 2012 Drukarnia POZKAL   |   Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & CMS: www.studioproffi.pl
Serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies" oraz Polityka prywatności.