Zadzwoń do nas

tel: +48 (52) 354 27 00
sekretariat@pozkal.pl
fax: +48 (52) 354 27 05


Przygotowanie materiałów

tel: +48 (52) 354 27 62Zapytanie ofertowe

tel: +48 (52) 354 27 89

2019-05-23
Ranking „Wydawcy Wybierają Drukarnię” częściowo za nami!

23 maja, a więc pierwszego dnia jubileuszowej, 10 edycji Targów Książki ogłoszono wyniki pierwszej części XVIII Rankingu Drukarń Dziełowych 2018/2019, w której wydawcy wybierają najlepszą drukarnię. Ranking pod patronatem „Poligrafiki” organizowany jest niezmiennie przez Sekcję Poligrafów SIMP, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek i magazyn „Wydawca”.

W tegorocznej edycji Rankingu „Wydawcy Wybierają Drukarnie”, pierwsze miejsce zajął, podobnie jak w roku ubiegłym poznański ABEDIK, drugie - Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca z Krakowa, na trzecim miejscu uplasowały się Łódzkie Zakłady Graficzne.

W tym roku, w kategorii „usługi druku cyfrowego” po raz pierwszy pojawiło się podium.
I miejsce zajęła drukarnia cyfrowa Totem.com.pl. Co ciekawe, pozostałe miejsca zajęły zakłady, w których druk cyfrowy nie jest technologią wiodącą. I tak: II miejsce zajęła Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca. Tuż za nią, na miejscu III uplasowała się zaś Drukarnia POZKAL. Choć nasza firma od lat zdobywa czołowe miejsca w tym rankingu, to cieszymy się, że po raz pierwszy zajęliśmy miejsce na podium właśnie w tej kategorii.

Druga część Rankingu, podczas której wyłonione zostaną Drukarnie Dziełowe odbędzie się podczas tegorocznej edycji Targów Książki w Krakowie już w październiku! Serdecznie zapraszamy wszystkich na to Wydarzenie już dziś!

© 2012 Drukarnia POZKAL   |   Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & CMS: www.studioproffi.pl
Serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies" oraz Polityka prywatności.